Zagadka nr 3

Tradycyjnie, w pierwszą środę miesiąca, na blogu zadaję pytanie, które jest premiowane nagrodą. Nie inaczej będzie w tym miesiącu.

Jako, że zainteresowanie wzbudziła w tym czasie tylko jedna pozycja, więc pytanie jej będzie dotyczyć. Pytanie brzmi: Ile utworów zawierał dwukasetowy album [Różni wykonawcy] FAMA 1966-1977 (JACEK Music JMK – 17//2 (2 MC). Żeby nie było za łatwo, usunąłem, na czas trwania konkursu, strony okładki z wykazem utworów.

Na odpowiedzi czekam do piątku, 6 grudnia 2013 r. do godz. 24:00, a przesyłać je należy na adres e-mail widoczny nad „czarną belką” z polecanymi blogami. Nagrodą, którą premiowana będzie pierwsza prawidłowa odpowiedź,  jest ten dwukasetowy album. Wysłanie nagrody, przesyłką pocztową poleconą, pewnie w okolicy świąt Bożego Narodzenia.

Reklamy

2 thoughts on “Zagadka nr 3

  1. Część pierwsza to 19 utworów
    Część druga to: 21 utworów

    Odpowiedziałem również tutaj. Adres do wysyłki znasz

    pozdrawiam

    Darek

  2. Po uściśleniu odpowiedzi Pan Darek, przy dobrych wiatrach pewnie w okolicy świąt, stanie się właścicielem tego dwukasetowego albumu. Miejmy nadzieję, że podeśle wtedy zdigitalizowane utwory z tej składanki. Mnie jeszcze ciekawi, na ile go wyceni?

Możliwość komentowania jest wyłączona.